سفارش نقاشی ساختمان

تیزر نقاشی ساختمان محمدی : نقاشی ساختمان ارزان – ۳۰ درصد زیر قیمت اتحادیه

فیلم نقاشی ساختمان محمدی

فیلم نمونه کار نقاشی ساختمان مدرسه

فصل تابستان ، فصل رنگ آمیزی مدارس است. پیشنهاد گروه نقاشی ساختمان محمدی برای رنگ آمیزی مدارس استفاده از رنگ اکریلیک است اما از رنگ روغنی برای دیوارها و پلاستیک برای سقف نیز می توان استفاده کرد. با تنوع رنگی در رنگ آمیزی مدارس می توان انرژی، شادابی را به مراجعین هدیه داد، این تنوع را می توان با ترکیب رنگ جذابی مثل آبی، سبز، زرد، گلبه ای، مغز پسته ای، یاسی، شکلاتی، نسکافه ای بصورت ساده یا دکوراتیو ایجاد کرد.

برای متمایز کردن اتاق های مدیریت، اداری و معلمین و کارگاه ها از کاغذ دیواری و استیکرهای دیواری می توان بهره گرفت و زیبایی محیط آموزشی را دو چندان کرد.

نقاشی ساختمان  آمادگی اجرای همزمان چندین شعبه از مدارس را نیز دارا می باشد و با قیمت های مقرون به صرفه و تجربه رنگ آمیزی مدارس، مهدکودک، دانشگاه ها و … در سراسر کشور در خدمت مدیران موسسات آموزشی است.

نقاشی ساختمان محمدی در رنگ آمیزی مدارس، رنگ آمیزی وسائل آموزشی و میز و نیکمت ها را نیز با قیمت های شگفت انگیز انجام می دهد. همچنین نمای بیرونی ساختمان مدارس نیز که در نگاه اول دانش آموزان و اولیای محصلین دیده می شود، با اجرای رنگ اکریلیک، کنیتکس، رنگ نما با سرعت اجرا می کنیم.

 

رنگ و نقاشی ساختمان در تهران و کرج

برای مشاوره رنگ آمیزی مدرسه، مراکز آموزشی با شماره موبایل ۰۹۱۲۵۶۵۹۷۶۸ محمدی تماس بگیرید.

فیلم نقاشی ساختمان

فیلم نقاشی ساختمان

 

برای مشاهده عکس های نمونه کار همین فیلم ، نقاشی مدرسه به این مطلب مراجعه کنید.