تماس با نقاشی ساختمان محمدی
سفارش نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان ساده

نقاشی ساختمان ساده

نقاشی ساختمان ساده یک روش مناسب و کم هزینه جهت تغییر زیبا و چشمگیر در فضای مورد نظر به شمار می آید. شاید در نگاه اول این امر کاری ساده بوده و به ابزاری خاصی نیاز نداشته باشد، اما جهت به دست آوردن نتیجه بهتر به تخصص و مهارت در این زمینه نیاز دارد. قبل از نقاشی ساختمان ساده باید فضای مورد نظر را زیر سازی کرد. همچنین نحوه درست کردن رنگ در رنگ آمیزی ساختمان دارای تاثیر بسیار زیادی است. در واقع در رنگ آمیزی ساختمان اینکه بدانید از چه نوع رنگی استفاده شود و کجاها را باید رنگ زد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نقاشی ساختمان ساده و شیک

جهت ایجاد یک تنوع در فضای ساختمان می توان از روش رنگ آمیزی استفاده کرد. نقاشی ساختمان ساده و شیک دارای تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی می باشد. در صورتی که دیوارهای منزل و اطراف شما با دقت و تخصص خاصی رنگ آمیزی شوند زیبایی خانه و محیط اطراف شما به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

نقاشی ساختمان ساده

(نمونه ای از نقاشی ساختمان ساده)

نگاهی بر نقاشی منزل به سبک مدرن

بهتر است بدانید استفاده از سبک های مدرن در نقاشی ساختمان ساده بهترین گزینه جهت تغییر دکوراسیون خانه به شمار می آید. با استفاده از این نوع سبک به راحتی می توان جذابیت فضای خانه خود را چند برابر نمود. امروزه به طور همزمان با تغییر سبک در ساختمان ها می توان شاهد تغییرات بسیار چشمگیری در رنگ آمیزی و سبک ساختمان ها بود. بد نیست بدانید برخی از این سبک های جدید عبارتند از: طرح های هندسی، سبک راه راه، رنگ آمیزی سقف، رنگ آمیزی کف، نقاشی با استفاده از شابلون. از اینرو بد نیست به صورت مختصر با برخی از این طراحی های مدرن آشنا شوید.

طرح های هندسی: یکی از جدیدترین و نوین ترین سبک های مدرن در نقاشی ساختمان ساده استفاده از طرح های هندسی است. در واقع در این نوع سبک از فرم های هندسی مختلفی همچون شش ضلعی، نیم دایره، مثلث و … استفاده می شود. امروزه این نوع طرح ها در سبک های مدرن جایگزین سطح های خسته کننده و یکدست شده است. جهت زیباتر شدن فضای مورد نظر می توان از رنگ های تند و شاد همراه با این اشکال هندسی استفاده کرد.

سبک راه راه: یکی دیگر از سبک های مدرن استفاده از سبک های راه راه می باشد. این نوع طراحی معمولا به دو شکل راه راه افقی و راه راه عمودی انجام می شود. لازم به ذکر است که سبک های راه راه بیشتر برای اتاق های باریک و کوچک مناسب می باشد، زیرا استفاده از این سبک به نوعی باعث می شود فضای مورد نظر وسیع تر به نظر برسد. همچنین استفاده از سبک راه راه عمودی به نوعی باعث می شود سقف فضای مورد نظر مرتفع تر دیده شود. از اینرو برای کسانی که می خواهند سقف فضای آن ها مرتفع تر دیده شود استفاده از طرح های راه راه عمودی بهترین گزینه به شمار می آید.

نقاشی ساختمان مدرن

(نمونه ای از نقاشی ساختمان مدرن)

 

رنگ آمیزی سقف: بهتر است بدانید یکی از آخرین سبک های مدرن نقاشی ساختمان ساده رنگ آمیزی سقف می باشد. در طراحی های مدرن امروزی برای زیباتر دیده شدن فضای مورد نظر می توان رنگ سقف را با رنگ یکی از دیوارها به خوبی هماهنگ کرد.

نقاشی با استفاده از شابلون: یکی دیگر از سبک های جدید و مدرن نقاشی ساختمان با شابلون است. بهتر است بدانید نقاشی با شابلون یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های مدرن در نقاشی ساختمان به شمار می آید. این نوع سبک طرح های متنوع و مختلفی را شامل می شود، از اینرو می توان مطابق با سلیقه خود یکی از این طرح ها را انتخاب کرد.

رنگ آمیزی کف ساختمان: با رنگ آمیزی کف ساختمان می توان با استفاده از یک هزینه کم فضای مورد نظر خود را به خوبی تغییر داد. در صورتی که پارکت، سرامیک و کاشی منزل شما کهنه شده باشد با استفاده از این روش به ر احتی می توان به کف منزل خود رنگ و رویی تازه داد.

در کنار این روش ها می توان فضای مورد نظر را با توجه به شرایط جوی نقشی کرد. همچنین جهت اجرای سبک های جدید می توان مکان های مختلفی از ساختمان همچون آشپزخانه، شومینه، درب های داخلی و راه پله را نقاشی کرد.

آشنایی با طرح های جدید نقاشی ساختمان

بهتر است بدانید طرح های جدید نقاشی ساختمان ساده تلفیقی از رنگ های قدیمی با دکوراسیون و عناصر مدرن ساختمانی می باشد. در صورتی که این عناصر با یکدیگر تناسب داشته باشند زیبایی ساختمان به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند. لازم به ذکر است که طرح های جدید نقاشی ساختمان ساده شامل انواع مختلف رنگ آمیزی می باشد. مولتی کالر یکی از طرح های جدید نقاشی به شمار می آید که با استفاده از اسپری صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که این نوع طراحی همراه با رنگ زمینه با رگه هایی از رنگ های متنوع می باشد. طرح های جدید نقاشی ساختمان

(نمونه ای از نقاشی ساختمان با طرح جدید)

 

رنگ بلکا از دیگر رنگ های جدید و زیبا می باشد که نقش بسیار مهمی را در انواع رنگ آمیزی های ساختمان دارد. بهتر است بدانید این نوع رنگ ها حالتی شبیه به کاغذ دیواری داشته و در ساخت آن از الیاف سلولزی استفاده شده است. از دیگر رنگ های ساختمان که بر روی دیوار ظاهری فلزی ایجاد می کند رنگ متالیک می باشد. جهت طراحی زیباتر فضای مورد نظر بهتر است در بخش محدودی از دیوارها از رنگ متالیک استفاده شود. رنگ آمیزی به صورت سایه روشن نیز یکی دیگر از روش های مدرن و جدید طراحی بوده که در آن به نوعی یک نوع رنگ آمیزی طیف رنگی تشکیل می شود.

بافت دار کردن از دیگر روش های جدید بوده که در انواع نقاشی ساختمان ساده قابل اجرا می باشد. لازم به ذکر است که در بافت کردن دیوار از آب، روغن الیف، رنگ روغنی و ترکیب پودر مل استفاده می شود. از دیگر طرح های جدید نقاشی می توان به رنگ آمیزی ساختمان با پارچه، رنگ برداری با استفاده از نایلون، تکنیکcolor wash ، رنگ ساختمانی مولتی کالر، رنگ ساختمانی بلکا، رنگ ساختمانی اکریلیک و رنگ آمیزی با اسفنج  اشاره کرد.

 

نقاشی ساختمان محمدی با بیش از ۱۵ سال تجربه آماده رنگ آمیزی مدرن ساختمان شما میباشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید:

تماس با نقاشی محمدی

نقاشی ساختمان محمدی

۰۲۱۶۶۱۰۲۷۱۶

۰۹۱۲۵۶۵۹۷۶۸

۰۹۱۲۴۳۳۴۵۲۱

بررسی کوتاه
تاریخ نگارش
خلاصه بررسی
آقای محمدی یک نقاش با تجربه هستن و با پیشنهادهای خوبشون در عین سادگی منزل مارو خیلی شیک و مدرن رنگ آمیزی کردن
امتیاز
51star1star1star1star1star