سفارش نقاشی ساختمان

نقاشی مدرن ساختمان

شناخت رنگ نقاشی ساختمان

 نقاشی مدرن ساختمان

رنگ های نقاشی ساختمان را می توانید در بازار به نام های رنگ روغنی براق، رنگ روغنی مات و رنگ پلاستیکی، رنگ اکرولیک، رنگ جوتن، رنگ های سایف، رنگ بلکا، رنگ مولتی کالر و غیره در بازار بیابید. هر یک از این رنگ ها ویژگی های خاص خود را دارند که هرگز در رنگ دیگر نخواهید یافت. رنگ های روغن قوام بالایی دارد و قابلیت شستشو دارد که به راحتی نظافت می شود. اما عیب بزرگ آن نمایش تمام ایرادات دیوار پس از نقاشی است. اما در مقابل رنگ پلاستیک پوشش دهی زیبا تری به دیوار می بخشد در حالی که همه نواقص و ناهمواری های دیوار را از دید پنهان می کند. اما عیب بزرگ آن مقاومت پایین و عدم قابلیت شستشو است.

با این وجود باید رنگ ایده آل تری وجود داشته باشد تا بتواند به دیوار در عین مقاومت بالا زیبایی هم ببخشد. رنگ های روغنی مات، پیشنهادی عالی و مقرون به صرفه برای داشتن سطحی صاف و یکدست، همراه با ماندکاری رنگ بالا و قابلیت نظافت است.

سایر رنگ ها علاوه بر مقاومت بالا و پوشش دهی مناسب، آنتی باکتریال، قابلیت تنفس، عایق گرما و سرما، مقاوم در مقابل ضربه و اشعه فرابنفش خورشید، ضد گرد و غبار و مقاوم در مقابل انواع شرایط اب و هوایی و همچنین علاوه بر کاربردهای داخلی مناسب برای نقاشی نمای ساختمان نیز می باشند.

رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید 

هیچگاه برای انتخاب رنگ های مختلف برای نقاشی ساختمان خود دچار تردید نشوید. بهترین روش برای نقاشی مدرن ساختمان استفاده از ترکیب رنگ های مختلف در کنار یگدیگر است. با استفاده از یک رنگ شما حس دلزدگی و خستگی را در افراد و اعضای خانواده القا می کنید و به مرور زمان باعث کم شدن احساسات در میان اعضای خانواده هم ممکن است بشود. اما استفاده از رنگ های زنده و گرم باعث می شود کانون خانواده همیشه گرم و لذت بخش بماند و هر رنگ با القای پیام خود حس خوشایندی را در افراد به وجود اورد.

اگر در طبیعت با دقت به گشت و گذار بپردازید می بنیید انچه که به شما حس مثبت می دهد دیدن رنگ های مختلف است که روح را صفا می بخشد. بنا براین هرگز در انتخاب چند رنگ برای نقاشی ساختمان و طراحی دکوراسیون ایرادی متوجه کار شما نمی شود. دست از پیروی از سنت ها بردارید و زندگی مدرن را با حس و حال جدید تجربه کنید.

قبل از استفاده رنگ آن را تست کنید 

قبل از انکه رنگ ها را در نقاشی ساختمان استفاده کنید. ابتدا با چتکه یا قلم مو در بخش کوچکی از دیوار رنگ را بزنید و اجازه دهید خشک شود. این کار بهتر است در روز انجام شود تا دید بهتر و واقعی تری داشته باشید. نور چراغ در شب باعث جذابیت و جلوه بیشتر رنگ می شود که حقیقی نخواهد بود. پس از خشک شدن اگر رنگ مورد نظر شما است که کار نقاشی را شروع کنید در غیر اینصورت در تغییر رنگ اقدام نمایید.

توصیه های کاربردی مهم برای استفاده از رنگ های متنوع 

انتخاب رنگ نقاشی ساختمان بستگی به شما دارد که تمایل داشته باشید با چه رنگ هایی احاطه شوید. شاید نسبت به آن رنگ ها انتقاد یا پیشنهاداتی هم بشود، پذیرای همه نظرات باشید اما در نهایت ببینید دلتان چه می گوید؟ می پسندد یا خیر؟ افراد در سلایق متفاوت هستند پس قرار نیست سلیقه شما با خواهر، برادر یا هر یک از دوستانتان یکی باشد، در اینصورت دیگر خانه متعلق به شما نیست و گویا خانه عزیزانی که دائم در حال اظهار نظر هستند، است.

سبک شخصی خودتان را داشته باشید و در انتخاب و بکارگیری رنگ ها جسور و مصمم باشید. اما اگر در انتخاب رنگ سردرگم هستید می توانیم پیشنهاد های رنگی به شما بدهیم تا بهتر بتوانید انتخاب کنید.

رنگ هایی که برای آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند شامل آبی مات، خاکستری تیره، سفید، توسی است که در کنار آن می توان از رنگ های زیتونی، سبز پر طاووسی، سورمه ای، طلایی، زرد، قرمز و غیره استفاده کرد. شاید برای تنوع بتوانید رنگ های جگری، توسی، قرمز که زیاد هم رایج نیستند را به عنوان گونه ای خاص از نقاشی مدرن ساختمان بپذیرید. در کنار این رنگ ها می توان رنگ های طلایی، کرمی، شیری، استخوانی، عاجی، نقره ای و غیره را بکار گرفت.

رنگ مخصوص نقاشی مدرن ساختمان 

رنگ روغنی براق 

بیشترین کاربرد و قابلیت شستشو و نظافت را به راحتی دارد. این رنگ محبوب از جمله رنگ های قدیمی است که تا امروز نیز طرفداران خود را حفظ نموده است.

رنگ روغنی مات 

این رنگ نیز با همان کارآیی رنگ روغنی براق است اما مزیت مهم ان پوشاندن ایرادات و معایب دیوار است که سطح را یکنواخت و صاف نشان می دهد. در حالی که رنگ روغنی براق نه تنها پوشش دهی ناهمواری ها را ندارد بلکه نقص های موجود در دیوار را بیشتر در چشم بیننده می اورد.

رنگ پلاستیک 

رنگ های پلاستیک نیز از جمله رنگ های پیشگام در نقاشی ساختمان است و بیشترین کاربرد آن در سقف اتاق ها توصیه می شود. این رنگ پوشش دهی عالی در عین حال مقاومت پایین دارد. بهتر است رنگ پلاستیک را در مکان هایی استفاده کنید که تردد زیاد وجود نداشته باشد.

پیشنهاد های عالی برای نقاشی اتاق های مختلف ساختمان 

هر چند نمی توان مواردی که در این بخش گفته می شود را به اصول و قاعده نسبت داد، اما طبق تجربه می توان بهترین پیشنهادهای رنگی را داد تا افراد با تنوع و نمونه های بیشتری روبرو شوند و با استفاده از ایده های نقاشی مدرن ساختمان، منزل، محل کار یا هرجای دیگر را نقاشی کنند.

رنگ مناسب اتاق پذیرایی 

اتاق پذیرایی از جمله بخش های مهم ساختمان است که بعد از نمای ساختمان بیشترین مرکز توجه میهمانان است. برای نقاشی اتاق پذیرایی با توجه به اثاثیه و سلیقه شخصی می توانید نقاشی لوکس ساختمان ، نقاشی کلاسیک ساختمان یا نقاشی مدرن ساختمان را داشته باشید. ازین رو انتخاب با شما است بهتر است با توجه به نوع دکوراسیون، رنگ اثاثیه و چیدومان ان ها بهترین رنگ را برای نقاشی اتاق پذیرایی انتخاب کنید تا بیشترین تناسب و هماهنگی را با فضای اطراف خود داشته باشد.

 

نقاشی ساختمان محمدی با بیش از ۱۵ سال تجربه آماده رنگ آمیزی مدرن ساختمان میباشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید:

نقاشی ساختمان محمدی

۰۲۱۶۶۱۰۲۷۱۶

۰۹۱۲۵۶۵۹۷۶۸

۰۹۱۲۴۳۳۴۵۲۱

بررسی کوتاه
تاریخ نگارش
خلاصه بررسی
نقاشی مدرن ساختمان در تهران با بهترین قیمت و کیفیت
امتیاز
۴1star1star1star1stargray