سفارش نقاشی ساختمان

نقاش ساختمان حرفه ای یا نقاش خودآموز

رنگ تراشیده و خراشیده شده و بلند شده (دلمه شده) ، اثرات لکه های کثیف ، اثر انگشت، ظاهر و نمای قدیمی شده ساختمان به این معنی است که وقت آن رسیده که خانه خودتان را از نو رنگ کنید. صاحبخانه ها در مواجه با چالشی هستند که ممکن است هیجان انگیز باشد و آن رنگ آمیزی داخل یا خارج خانه و یا هر دو آن است. با این حال، به منظور کمک به انجام کار، مزایایی نیز بابت استخدام نقاش حرفه ای وجود دارد. مواردی وجود دارد که در مورد هر دو گزینه باید مدنظر قرار گیرد.

انجام کار نقاشی ساختمان توسط خودتان
رنگ آمیزی خانه خودتان یک تعهد بزرگ و ریسک است، حتی اگر رنگ آمیزی مربوط به تنها یک اتاق باشد. این را به در نظر بگیرید که ممکن است مشکلات و موانعی حتی در ساده ترین کارها بوجود آید. برای مثال، ممکن است شما قبل از شروع نقاشی، نیاز به تعمیر دیوار و یا بتونه کاری و دستکاری دیوار داشته باشید. در واقع اصلاح دیوار واقعا می تواند طولانی تر از خود نقاشی و زمانبر باشد. اگر شاغل هستید، شما به زمان و نیروی کافی جهت شستشوی خانه نیاز خواهید داشت. شما همچنین ممکن است نیاز به حذف و کندن کاغذ دیواری قدیمی داشته باشید که این کار می تواند باعث آسیب های هزینه بری ناشی از تراشیدن رنگ قدیمی گردد، که البته تخریبات بستگی به تعمیر نهایی ترک ها در سقف ها و دیوارها دارد.
وقتی از استخدام یک هنرمند نقاش حرفه ای صرفه نظر می کنید، ممکن است بخشی از پول هزینه های کاری را صرفه جویی کنید. به خاطر داشته باشید که باید تمام مواد و رنگ ها را خودتان خریداری کنید. علاوه بر این، شما باید وقت کافی برای اطمینان از این موضوع که کار خود را بدرستی برای اولین بار انجام می دهید صرف کنید تا از هزینه های اضافی و وقت گذاشتن خیلی بیشتر برای وظیفه تان جلوگیری کنید.

استخدام نقاش ساختمان حرفه ای

اگر تصمیم به استخدام یک پیمانکار دارید، مجبورید برخی کارهای پایه ای را زودتر انجام دهید. از دوستان یا خانواده خود برای رجوع به یک شرکت نقاشی ساختمان خوب درخواست کنید و بپرسید. دوستان و خانواده تجربیات مناسبی می توانند داشته باشند و از بهترین گزینه ها برای پیدا کردن نقاش ساختمان خوب و با اخلاق هستند. از جستجو در اینترنت و شبکه های مجازی هم بهره بگیرید و نمونه کارهای نقاشان را بصورت عکس و فیلم مشاهده کنید، این نمونه کارها ایده های جدید، پر طرفدار و طرح های محبوبی به شما می دهند. منابعی اطلاعاتی در خصوص هر یک از نقاشان حرفه ای بدست آورید و از داشتن گواهینامه و کارت مهارت فنی معتبر و ضمانت آنها اطمینان حاصل کنید. در نهایت، ارزیابی از هر دیدگاه مربوط به نقاشان حرفهای دریافت کنید. با این حال، هنگامی که شما زمان کافی برای پیدا کردن شخص مناسب صرف کردید، کار شما تا حد مناسبی انجام شده است.
اطمینان حاصل کنید که پیمانکار شما موارد زیر را بطور کامل انجام خواهد داد:

  • انجام تمام کارهای زیرسازی، آماده سازی، رسیدگی به تمامی تمیزکاری ها و دفع زباله ها
  • دادن یک ضمانت نامه مکتوب به شما در مورد این که اگر شما از کار راضی نیستند، آنها آن را اصلاح خواهند کرد
  • و در نهایت تمام هزینه های مصالح و اجرا را به درستی برای شما مشخص کند.

یک نقاش حرفه ای کسی است که برای مدتی طولانی در این حرفه اشتغال داشته و احتمالا همه انواع کارها را دیده است و تعدادی زیادی از آنها را انجام، اداره و بخوبی تحویل داده است. آنها می دانند چگونه به طور موثر و کارآمدی تصویر زمینه را حذف، ترک را ترمیم، چکش کاری و بطور تمیزی رنگ آمیزی کنند. نه تنها این، بلکه پیمانکاران حرفه ای می توانند کار را سریع تر از یک صاحب خانه ناآزموده انجام دهند. ترفندهای وجود دارد که افراد حرفه ای از آنها استفاده می کنند تا نقاط دشواری همچون شکاف ها، مارپیچ ها و گوشه ها را رنگ کنند. هر کدام از گزینه هایی که شما در مورد آن تصمیم می گیرید، مطمئن شوید که شما به طور کامل بدنبال کارهایی که نیاز بود تا انجام شوند بوده اید تا مطمئن شوید که در پایان کار از آن راضی و خشنود هستید.

نقاشی و نتایج حرفه ای با نقاش حرفه ای

منبع:  glamourpainting

تهیه و تنظیم : سایت نقاشی ساختمان

ترجمه : امین فاتح – مهندس متالوژی

نقاش ساختمان حرفه ای یا نقاش خودآموز

نقاش ساختمان حرفه ای یا نقاش خودآموز

نقاش ساختمان حرفه ای professional house painter - professional results that get noticed

نقاش ساختمان حرفه ای professional house painter – professional results that get noticed